Adressen Fokkers

of Alambar

Erwin en Annette Oostervink
Bonenkamp 30
6662 RV Elst
Tel: 0481-375276
E-mail: e.oostervink@chello.nl
Website: www.ofalambar.nl

All Eyes On Bearded Collies

Rinus en Anneke Otto
Theresiastraat 352
2593 AZ Den Haag
Tel: 070-3836748 mobiel: 06-242800001 of 06-654968261
E-mail: fam.otto@ziggo.nl
Website: www.all-eyes-on-bearded-collies.webnode.nl

Belleboo Beardies

Inge Bilderbeek-Hanssen
Bouwbergstraat 103
6451 GL Schinveld
Tel: 045-5690704
E-mail: belleboo@live.nl
Website: www.belleboo.nl

Benjy Bunch

Franky Goossens
Vonkendaal 35
6228 JM Maastricht
Tel: 043-3670991
E-mail: f.c.m.goossens@home.nl
Website: www.ofthebenjybunch.nl/

Bloody Luxury

Flora Westerbaan van der Meij
Amalia van Solmsstraat 31
5151 VJ Drunen
Tel: 0416-378462
E-mail: info@bloodyluxury.nl
Website:
www.BloodyLuxury.nl

Bono's Watchful Eyes

Vicky van Tiggelen
Herkenrade 33
St Geertruid
Tel: +31(0)6-21224102 / +31(0)43-4084878
E-mail:info@bonoswatchfuleye.nl
Website: www.bonoswatchfuleye.nl

Boudibear

Petra Brekelmans
Merinohof 59
5345 ZJ Oss
06-30163126
e-mail: p.brekelmans@live.nl
website: www.boudibear.nl

Braemoor's

Imke Groenier
Boermastreek 19
9574 PC Exloërveen
Tel: 0591-549731/06-28053930
e-mail: imke.groenier@planet.nl
website: www.braemoor.biz

Clanyard Bay

E.H.W. Martens-Naus
Mariastraat 9
5953 NJ Reuver
tel.: 077 - 4743926 of 06-18078075
e-mail: clanyardbay@gmail.com

Dazzystar's

Ethel Sõmer
Schotelmospad 32
1314 MD Almere
Tel: 06-40974691
E-mail: ethel@dazzystars.com
Website: www.dazzystars.com

Dimpleton

Tamara Gonzalez-Schippers / Hannie Schippers
Hoogaars 16
3123 B.J. Schiedam
Tel: 010-4707581 / 06-54934932
E-mail: beardies@caiway.net
Website: www.dimpleton.com

Eyecathchingbears

Jolande Posma
Warande 74
2285 JC Rijswijk
Tel: 070-3662030 / 06-42044477
E-mail: jolandeposma@hotmail.com
Website: www.eyecatchingbears.nl

Faire des Amis

Karin van Coolwijk
Nieuwstraat 7
6651 AA  Druten
Tel: 0487 516262 / 06 52519044
E-mail: karin@faire-des-amis.nl
Website:www.faire-des-amis.nl

Happy Adventures

Janny van Binsbergen
Julianastraat 59
3911 HH Rhenen
Tel: 0317-615945
E-mail: 19dik1952@gmail.com
Website: www.happyadventures.nl

of Happy Tale

Hannie en Gerard Bongers
Hoek 23
6088 ES Roggel
Tel: 0475-493474
Mobiel: 0623230857​
E-mail: hbongers59@gmail.com

Herons Place

Alice Beck-Polak
Burgplantsoen 70
1705 EP Heerhugowaard
Tel.: 072 - 5722668
E-mail: rbeck@heronsplace.nl
Website: www.heronsplace.nl

Never Forget Me

Mevr. A. Meffert
Het Haringvliet 15
5152 RS Drunen
Tel: 0416-858002
E-mail: a.meffert111@gmail.com

of Pribardom

Diana Hanssen
Sittarderweg 9
6454 AE Jabeek
Tel.: 0031 (0)464-398471
E-mail: dianahanssen@live.nl
Website: www.ofpribardom.nl

Royal Rascal

Theo en Elly van 't Klooster
Abel Tasmanstraat 7
3772 KA Barneveld
Tel: +31342-452136 / +316-28262504
E-mail: ellykleinveld@live.nl
Website: www.royalrascal.nl

Seagull

Ben en Angélique Scholte-Plasman
Asserlaan 3
5251 XH Vlijmen
Tel: 073-5112132
E-mail: seagull@home.nl
Website: www.seagullbeardeds.nl

Of Shiela's Farm

Ans en Ton Eikenaar
Kesselsedijk 23
5398 CA Maren-Kessel
Tel: 0412-479261
E-mail:shielasfarm@xs4all.nl
Website: www.shielasfarm.nl

Snugglebear

Anne Marie Zoontjens en Anne Vermeulen
Visserij 35
5301 ZG Zaltbommel
Tel: 0418 - 514929 / 06-24990779
E-mail: snugglebearkennel@mac.com
Website: www.snugglebear.nl

Telling Tails

Fam. van Wouw
Wildenberg 56
2716 NG Zoetermeer
Nederland
Tel: +31 (0) 79 3515224 / +31 (0) 6 44698274
e-mail: tellingtails@live.nl
website: www.tellingtails.nl

Winsdale

Joop en Joke Bijster
Wiardapad 55
3052 SZ Rotterdam
Tel: 0318-300008
GSM 06-22817665
E-mail: info@winsdale.nl
Website: www.winsdale.nl

Wise Cracker Bunch

Marga Hendriks
Horsterweg 123A
Venlo
Tel:077-3870221 of 06-27541298
E-mail: mehendriks@hotmail.com
Website: www.wisecracker.nl

Wonderfull Beardie Moments

Madelon Boeve
Wijnvat 12
8253 LL Dronten
Tel: 0321-382297 of 06-12092740
E-mail: info@wonderfullbeardiemoments.nl
Website: www.wonderfullbeardiemoments.nl

ASPIRANT FOKKERS


At The Beardie-Inn

Fam. van Mulken
Berg. Venckenstraat 6
6125 BV Obbicht (gem. Sittard-Geleen)
Tel.: 0620273232
E-mail: beardie-inn@home.nl
Website: www. At-theBeardie-Inn.com