Uitslagen KCM 2019

Hieronder staan de namen en foto's van de winnaars van de kampioenschapsclubmatch 2019.
Helemaal onderaan staat de volledige lijst met uitslagen.

Beste jongste pup: Storm van P. Quisquater

Beste puppy: Miner’s Lake Not For Sale van M.C.H.B. Otto, mede eigenaar M. Brosius

Beste Jeughond: Miner’s Lake Mystery van J. Winkel

Beste Veteraan: CH.NL, BE, LUX, DE, Deens UK, Int. Beardie Connections Kenji NJK W'14 & CW '15, 16, 18, EW'16, W '14,15,16,18 van M.C.H.B. Otto

KIND-HOND SHOW:
1. Ayo Quisquater met Erato Pallas Athena of Alambar
2. Hannah-Lize Sõmer met Dazzystar's a Groovy Kind of Love

Kind en hond 2019

Beste Reu: CH.NL, BE, LUX, DE, Deens UK, Int. Beardie Connections Kenji NJK W'14 & CW '15, 16, 18, EW'16, W '14,15,16,18 van M.C.H.B. Otto
Reserve Beste Reu: CH. NL, LUX, BE Bono’s Watchful Eye Al Capone – NJK, BEN.JW’14 van N. Vissers
Beste Teef: Bono’s Watchful Eye Descend Maggie van V. van Tiggelen

Reserve Beste Teef: NJK en BJK. Bono’s Watchful Eye Call Me Lou Lou van I. Floryn
Best in Show: CH.NL, BE, LUX, DE, Deens UK, Int. Beardie Connections Kenji NJK W'14 & CW '15, 16, 18, EW'16, W '14,15,16,18 van M.C.H.B. Otto
Reserve Best in Show: Bono’s Watchful Eye Descend Maggie van V. van Tiggelen

 


Alle uitslagen:

Uitslag Kampioensclubmatch NBCC, Nijmegen 8 september 2019

Keurmeester: Mark James

Bearded Collies: 43

 

JONGSTE PUPPYKLAS  - REUEN

1.VB  STORM                                                                                          Beste jongste pup.
2.VB SCOTTSDALE YOUNG @ HEART
3.VB WINSDALE NIRVANA

PUPPYKLAS  - REUEN

1.VB STROKE OF LUCK OBSIDIAN

JEUGDKLAS – REUEN

1.U MINER’S LAKE MYSTERY                                                              Beste Jeugdhond.
2.ZG CHARMING BEARDIES FIRST EDITION
G WINSDALE MORNING MIRACLE

TUSSENKLAS – REUEN

1.U FIRSTPRIZEBEARS QJOHNNYDEPP
2.U HANDSOME HAMISH LOVING BEAUTY

OPENKLAS – REUEN

1.U BEARDIE CONNECTIONS QUINTINO
2.U BONO’S WATCHFUL EYE CUTE MODJO
3.U MIDLANDS CORNER JACKPOT
4.U BONO’S WATCHFUL EYE DREAMBOY CADIZ

FOKKERSKLAS REUEN 

1.ZG WINSDALE LICENSE TO LOVE

KAMPIOENSKLAS – REUEN

1.U BONO’S WATCHFUL EYE AL CAPONE                     RES.CAC
2.U ALL EYES ON KISS ME QUICK
3.U FIRSTPRIZEBEARS PIKES PEAK
4.U RAMSGROVE ROMANCER

VETERANENKLAS – REUEN

1.U BEARDIE CONNECTIONS KENJI                    CAC-BOB - Beste Veteraan-Best In Show
2.U ALL EYES ON I HAVE A DREAM

T E V E N

PUPPYKLAS TEVEN

1.VB MINER’S LAKE NOT FOR SALE                                    Beste Puppy
2.VB BONO’S WATCHFUL EYE EPIC ZOË
3.VB STROKE OF LUCK OH LA LA
ABS. STROKE OF LUCK OH JAZZ

JEUGDKLAS  - TEVEN

1.U BOUDIBEAR KISS ME QUICK
2.ZG BLOODY LUXURY TÊTÊ Á TÊTÊ
3.ZG HAIRY MOUED STAR FLYER

TUSSENKLAS TEVEN

1.U FAIRE DES AMIS FROZEN THE ICE QUEEN
2.U ROYAL SENGA LOVING BEAUTY

OPENKLAS – TEVEN

1U. BONO’S WATCHFUL EYE DESCEND MAGGIE                      CAC- RES. Best in Show
2U. BONO’S WATCHFUL EYE CALL ME LOU LOU                      RES. CAC
3U. OILILY
4U. ELLARIA BLACKSTONE OF ALAMBAR
ZG. DAENERYS BLACKSTONE OF ALAMBAR
ZG. FIRSTPRIZEBEARS NEVADA
ABS. PURE LADY SMARTNESS

FOKKERSKLAS – TEVEN

1U. BABBACOMBE GENTLEMEN PREFER BLONDES

KAMPIOENSKLAS – TEVEN

1U. BONO’S WATCHFUL EYE BLISS
2U. PERFECT TREASURE FROM THE FURRY-TALES
3U. RAMSGROVE HAPPY THYMES
4U. NAOMI SMARTNESS

VETERANENKLAS - TEVEN

1U. DAZZYSTAR'S A GROOVY KIND OF LOVE
2U. DIOTIMAS SWEET HEART AT RAMSGROVE

KIND – HOND SHOW

1.  Ayo Quisquater met ERATO PALLAS ATHENA OF ALAMBAR
2.  Hannah-Lize Sõmer met DAZZYSTAR'S A GROOVY KIND OF LOVE