NBCC
ActueelVerenigingPuppen/herplaatsingVoor fokkersRegionaalWinkelWedstrijdennieuwsbrief
Aanschaf Bearded Collie
Adressen Bearded Collie fokkers
Dekberichten
Puppen verwacht
Puppen geboren
Herplaatsings-reglement
Info herplaatsing
Herplaatser
Adressen Bearded Collie fokkers


Aangesloten Fokkers bij de Nederlandse Bearded Collie Club
(op alfabetische volgorde kennelnaam)


of Alambar

Erwin en Annette Oostervink
Bonenkamp 30
6662 RV Elst
Tel: 0481-375276
e-mail: e.oostervink@chello.nl
website: www.beardedcollies-of-alambar.nl

All Eyes On



Rinus en Anneke Otto
Theresiastraat 352
2593 AZ Den Haag
Tel: 070-3836748 mobiel: 06-242800001 of 06-654968261
e-mail: fam.otto@ziggo.nl
website: http://all-eyes-on-bearded-collies.webnode.nl/

Belleboo Beardies



Inge Bilderbeek-Hanssen
Bouwbergstraat 103
6451 GL Schinveld
Tel: 045-5690704
E-mail: belleboo@live.nl
website: www.belleboo.nl


Benjy Bunch



Franky Goossens
Vonkendaal 35
6228 JM Maastricht
Tel: 043-3670991
E-mail:
f.c.m.goossens@home.nl
Website: www.ofthebenjybunch.nl/

Bloody Luxury



Flora Westerbaan van der Meij
Amalia van Solmsstraat 31
5151 VJ Drunen
Tel: 0416-378462
e-mail: info@bloodyluxury.nl
website: www.BloodyLuxury.nl 

Bono's Watchful Eye

e-mail:info@bonoswatchfuleye.nl
website: www.bonoswatchfuleye.nl

Boudibear



Petra Brekelmans
Merinohof 59
5345 ZJ Oss
06-30163126
e-mail: p.brekelmans@live.nl
website: www.boudibear.nl


Braemoor's

Imke Groenier
Boermastreek 19
9574 PC Exloërveen
Tel: 0591-549731/06-28053930
e-mail: imke.groenier@planet.nl
website: www.braemoor.biz


Clanyard Bay


E.H.W. Martens-Naus
Mariastraat 9
5953 NJ Reuver
tel.: 077 - 4743926 of 06-18078075
e-mail: clanyardbay@gmail.com
website: www.clanyardbay.nl

Dazzystar's


e-mail: ethel@dazzystars.com
website: www.dazzystars.com


Dimpleton

e-mail: beardies@caiway.net
website: www.dimpleton.com


Eyecathchingbears

Jolande Posma
Warande 74
2285 JC Rijswijk
Tel. 070-3662030/ 06-42044477
e-mail: jolandeposma@hotmail.com
website: www.eyecatchingbears.nl


Faire des Amis

Karin van Coolwijk
Nieuwstraat 7
6651 AA  Druten
Tel.nr. 0487 516262 / 06 52519044
e-mail: karin@faire-des-amis.nl
website:www.faire-des-amis.nl

Happy Adventures

Janny van Binsbergen
Julianastraat 59
3911 HH Rhenen
Tel: 0317-615945
e-mail: 19dik1952@gmail.com
website: www.happyadventures.nl


of Happy Tale

Hannie en Gerard Bongers
Hoek 23
6088 ES Roggel
0475-493474
e-mail: hbongers59@gmail.com
website: www.happytale.com

Herons Place

Alice Beck-Polak
Burgplantsoen 70
1705 EP Heerhugowaard
tel.: 072 - 5722668
e-mail: rbeck@heronsplace.nl
website: www.heronsplace.nl


Lucky Number

Puck (H.J) van der Meulen-Bastiaan
Zwanebloem 70
2408 LT Alphen aan den Rijn
Tel: 0172-408755
e-mail: luckynumber@hetnet.nl
website: www.luckynumberbeardedcollies.nl 


Never Forget Me

Mevr. A. Meffert
Het Haringvliet 15
5152 RS Drunen
Tel: 0416-858002
E-mail: a.meffert@home.nl
website: www.neverforgetme.nl


of Pribardom

e-mail: dianahanssen@live.nl
website: www.ofpribardom.nl


Royal Rascal

e-mail: ellykleinveld@live.nl
website: www.royalrascal.nl


Seagull

Ben en Angélique Scholte-Plasman
Asserlaan 3
5251 XH Vlijmen
te: 073-5112132
e-mail: seagull@home.nl
website: www.seagullbeardeds.nl


Of Shiela's Farm

Ans en Ton Eikenaar
Kesselsedijk 23
5398 CA Maren-Kessel
Tel: 0412-479261
e-mai:shielasfarm@xs4all.nl
website: www.shielasfarm.nl


Snugglebear

Anne Marie Zoontjens en Anne Vermeulen
Visserij 35
5301 ZG Zaltbommel
tel.: 0418 - 514929 / 06-24990779
e-mail: snugglebearkennel@mac.com
website: www.snugglebear.nl


Telling Tails

e-mail: tellingtails@live.nl
website: www.tellingtails.nl


Viviannelund Beardies

e-mail: vivian.heijman@gmail.com
website:www.viviannelund.nl


Winsdale

Joop en Joke Bijster
Wiardapad 55
3052 SZ Rotterdam
Tel. 0318-300008
GSM 06-22817665
e-mail: info@winsdale.nl
website: www.winsdale.nl


Wise Cracker Bunch

e-mail: mehendriks@hotmail.com
website: www.wisecracker.nl


ASPIRANT FOKKERS


At The Beardie-Inn

Fam. van Mulken
Berg. Venckenstraat 6
6125 BV Obbicht (gem. Sittard-Geleen)
tel.: 0620273232
e-mail: beardie-inn@home.nl
website: www.At-theBeardie-Inn.Com


Disclaimer